Pánsky dres
adidas Performance
TIRO17 TRG JSY

Tréning je drina. Potrebujete vytrvalosť až kým sa dostanete do formy.  Tento pánsky futbalový dres je navrhnutý pre každodenné tvrdé tréningy.… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 50 % | 39,95 € | UŠETRÍTE 19,98 €
19,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Tréning je drina. Potrebujete vytrvalosť až kým sa dostanete do formy.  Tento pánsky futbalový dres je navrhnutý pre každodenné tvrdé tréningy. Má úzky strih, vrúbkovaný výstrih do V a zapracované raglanové rukávy s 3 tonálnymi prúžkami. Dres je vyrobený z recyklovanej absorpčnej tkaniny s technológiou climalite®, takže je ideálnou voľbou na športovanie. Odvádza totiž vlhkosť od pokožky pre váš maximálny komfort a  tak sa môžete úplne sústrediť na výkon.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2796
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)