Pánsky dres
adidas Performance
TIRO17 TRG JSY

Ťažko na tréningu, ľahko  v zápase - takže si dajte poriadne do tela.  V tomto futbalovom drese adidas sa budete cítiť v pohode vďaka… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 39,95 € | UŠETRÍTE 19,98 €
19,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Ťažko na tréningu, ľahko  v zápase - takže si dajte poriadne do tela.  V tomto futbalovom drese adidas sa budete cítiť v pohode vďaka technológii  climalite®,  ktorá odvádza pot z pokožky. Úzky strih výborne sedí, nikde sa nevyhrňuje  a prispôsobí sa vašim pohybom.  Dres je ušity z recyklovaného polyesteru, ktorý  šetrí zdroje a znižuje emisie. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBP8557
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)