Pánsky dres
adidas Performance
TIRO 17 JSY

Nepustite ani jednu loptu a nenechajte sa otráviť vlastným potom v pánskom futbalovom drese adidas. Tkanina s technológiou  climacool® odvedie… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 29,95 € | UŠETRÍTE 14,98 €
14,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Nepustite ani jednu loptu a nenechajte sa otráviť vlastným potom v pánskom futbalovom drese adidas. Tkanina s technológiou  climacool® odvedie pot z pokožky a ešte vás aj príjemne ochladí.  Potrebnú cirkuláciu vzduchu zabezpečia  vzdušné sieťované panely na ramenách.  Úzky strih vám sadne  a  prispôsobí  sa akémukoľvek pohybu. Tak do toho -  na plný plyn počas celých deväťdesiat minút. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

TIRO 17 JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBK5439
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)