Pánsky dres
adidas Performance
TABE 14 JSY

Zápasový dres adidas Performance s krátkym rukávom je vyrobený z najkvalitnejších materiálov vďaka ktorým sa na ihrisku budete cítiť pohodlne.… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 60 % | 19,95 € | UŠETRÍTE 11,97 €
7,98 €
*cena vrátane DPH

popis

Zápasový dres adidas Performance s krátkym rukávom je vyrobený z najkvalitnejších materiálov vďaka ktorým sa na ihrisku budete cítiť pohodlne. Na výrobu bol použitý materiál climalite® , ktorý zabezpečuje optimálnu reguláciu vlhkosti. Viaže tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu a odvádza ho von. Vždy udržuje telo športovca príjemne v suchu.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TABE 14 JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloF84835
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)