Pánsky dres
adidas Performance
STRIPED 15 JSY

V pánskom futbalovom drese adidas s technológiou Climacool bude aj ten najnáročnejší  futbalový zápas pre vás potešením.  Tkanina odvádza… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 40 % | 29,95 € | UŠETRÍTE 11,98 €
17,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

V pánskom futbalovom drese adidas s technológiou Climacool bude aj ten najnáročnejší  futbalový zápas pre vás potešením.  Tkanina odvádza pot z pokožky, udržuje vás v suchu a príjemne chladí. Voľný strih sa prispôsobí každému  pohybu s loptou  aj bez nej.  Má tvarované ramená a nevyhrňuje sa.  Na hrudí vyniká logo adidas aby bolo každému jasné  že tento zápas beriete smrteľne vážne.   


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

STRIPED 15 JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálpolyester 100%
Katalogové čísloS16142
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)