Pánsky dres
adidas Performance
SQUAD 17 JSY SS

Začnite trénovať, dajte si do tela a pripravte sa na tie najnáročnejšie zápasy. Futbalový dres adidas s technológiou  climalite® odvedie pot z… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 40 % | 19,95 € | UŠETRÍTE 7,98 €
11,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Začnite trénovať, dajte si do tela a pripravte sa na tie najnáročnejšie zápasy. Futbalový dres adidas s technológiou  climalite® odvedie pot z vašej pokožky a aj v letných horúčavách udrží vaše telo suché. Klasický strih s lemovkou na rukávoch dobre sedí a neobmedzuje pohyb. Podľa loga na hrudi bude každému jasné pre koho bije vaše srdce.  

 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

SQUAD 17 JSY SS


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalogové čísloBJ9176
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)