Pánsky dres
adidas Performance
REVIGO 17 GK

Žiadna prudká strela vám neunikne - vďaka rýchlym reflexom. Pripíšte si ďalšie čisté konto v brankárskom drese adidas s technológiou climacool.… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
   AKCIA - nakup do 23. 12. nad 29 € a máš dopravu zadarmo!
ZĽAVA 60 % | 69,95 € | UŠETRÍTE 41,97 €
27,98 €
*cena vrátane DPH

popis

Žiadna prudká strela vám neunikne - vďaka rýchlym reflexom. Pripíšte si ďalšie čisté konto v brankárskom drese adidas s technológiou climacool. Materiál odvádza pot z pokožky a v horúcich dňoch príjemne chladí. Úzky strih dobre sedí na tele a kopíruje každý váš pohyb. Na lakťoch je nevyhnutná výplň. Tento model je unisex pre mužov, ženy a deti.  


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

REVIGO 17 GK


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloAZ5394
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)