Pánsky dres
adidas Performance
REAL MADRID 3 JSY

V skrini nezostávajú ani tretie klubové farby Realu Madrid.  Naopak.  Sprevádzajú týchto borcov na ceste za ďalšími veľkými víťazstvami. … viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 50 % | 89,95 € | UŠETRÍTE 44,98 €
44,97 €
*cena vrátane DPH

popis

V skrini nezostávajú ani tretie klubové farby Realu Madrid.  Naopak.  Sprevádzajú týchto borcov na ceste za ďalšími veľkými víťazstvami.  V pánskom futbalovom drese adidas  v týchto farbách  sa aj vy odrazíte k  lepším výkonom. Technológia  climacool® vás ochladí a odvedie pot z pokožky. Cirkuláciu vzduchu okolo tela zaistia diely zo sieťoviny.  Dres je ušitý z recyklovaného polyesteru, ktorý znižuje emisie. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

REAL MADRID 3 JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBR3539
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)