Pánsky dres
adidas Performance
MUFC H JSY

Pustite sa do svojho súpera v štýle Červených diablov. Tento futbalový dres je jednou z verzií súčasného domáceho dresu Manchestru United.  Úzky… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 89,95 € | UŠETRÍTE 44,98 €
44,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Pustite sa do svojho súpera v štýle Červených diablov. Tento futbalový dres je jednou z verzií súčasného domáceho dresu Manchestru United.  Úzky strih výborne sedí na tele a prispôsobí sa každému vášmu pohybu v ústrety súperovej bráne.  Tkanina  climacool®  príjemne chladí a odvádza pot z pokožky. O cirkuláciu vzduchu sa postarajú diely zo sieťoviny na bokoch a na rukávoch. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

MUFC H JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBS1214
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)