Pánsky dres
adidas Performance
FC BAYERN MÜNCHEN H JSY

Držte palce svojmu klubu - jednému z najlepších tímov sveta, ktorý drví svojich súperov doma i vonku. V drese adidas vo farbách Bayernu Mníchcov… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 89,95 € | UŠETRÍTE 44,98 €
44,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Držte palce svojmu klubu - jednému z najlepších tímov sveta, ktorý drví svojich súperov doma i vonku. V drese adidas vo farbách Bayernu Mníchcov budete motivovaní k tým najlepším výkonom. Technológia climacool vás v tom ešte podporí, lebo odvádza pot z pokožky a príjemne chladí. Dres je ušitý z recyklovaného polyesteru, ktorý šetrí zdroje a znižuje emisie. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

FC BAYERN MÜNCHEN H JSY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloAZ7961
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)