Pánsky dres
adidas Performance
ASSITA 17 GK

Brankársky dres adidas je unisexový model navrhnutý pre mužov, ženy a tiež aj pre deti.  Úzky strih výborne sedí a neobmedzuje pri žiadnom… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 20 % | 35,00 € | UŠETRÍTE 7,00 €
28,00 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Brankársky dres adidas je unisexový model navrhnutý pre mužov, ženy a tiež aj pre deti.  Úzky strih výborne sedí a neobmedzuje pri žiadnom pohybe.   Vďaka tkanine s technológiou  climalite®  sa budete stále cítiť v pohode,  pretože materiál spoľahlivo odvádza pot.  Na lakťoch je integrovaná výplň, takže sa môžete bez obáv vrhnúť za každou loptou. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

ASSITA 17 GK


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalogové čísloAZ5398
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)