Pánske tričko
adidas Performance
FREELIFT CHILL2

V pánskom tričku môžete bez obáv trénovať aj v tom najteplejšom počasí.  Je vyrobené z rýchloschnúcej ultravzdušnej tkaniny climachill™,… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 60 % | 49,95 € | UŠETRÍTE 29,97 €
19,98 €
*cena vrátane DPH

popis

V pánskom tričku môžete bez obáv trénovať aj v tom najteplejšom počasí.  Je vyrobené z rýchloschnúcej ultravzdušnej tkaniny climachill™, ktorá za pomoci hliníkových bodov odvádza teplo z tela.  Tričko pri behu prirodzene kopíruje vaše pohyby. Nechýbajú ani reflexné detaily. 


Technologie  • vytvára ideálnu klímu vďaka výbornej priedušnosti
  • plochá vlákna napomáhajú rýchlejšiemu odparovanie vlhkosti a rýchlejšie schnú

Najvyššia priedušnosť! Maximálna ventilácia! Maximálna ochladenie! Maximálny komfort! To všetko ponúka technológia CLIMACHILL ™. Tkanina je vyrobená z veľmi inovatívnych vlákien, ktorá zvyšujú chladivý efekt a výrazne poráža konkurenciu v rýchlosti schnutia a možnostiach prúdenie vzduchu. Vlákna majú plochý tvar, čo napomáha odparovanie vlhkosti skrz kanáliky. Vlákna obsahujú drobné čiastočky titánu, ktoré zvyšujú chladivý efekt. Ten je ďalej podporený hliníkovými aplikáciami medzi lopatkami, ktoré po opätovnom pritlačenie na pokožku chladí. Túto tkaninu je vhodné nosiť priamo na tele, pre dosiahnutie maximálneho chladivého efektu.

Viac »

FREELIFT CHILL2


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCE3611
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)