Pánske tepláky
adidas Performance
ESSENTIALS STANFORD B

V pánskych teplákoch adidas môžete vyraziť do chladného počasia, alebo si ich nechať v taške a obliekať medzi jednotlivými tréningovými blokmi. Vďaka… viac informácií

Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

V pánskych teplákoch adidas môžete vyraziť do chladného počasia, alebo si ich nechať v taške a obliekať medzi jednotlivými tréningovými blokmi. Vďaka nohaviciam na rozopínanie to pôjde ľahko a rýchlo. Aj s teniskami na nohách. Ušité sú z rýchloschnúceho materiálu climalite®, ktorý odvedie pot z vašeho tela.  Majú dve bočné vrecká, elastický pás a na nohavici vyšité logo adidas.

 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

ESSENTIALS STANFORD B


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloAA1665
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)