Pánske krátke nohavice
adidas Performance
SQUAD 17 SHO

Zaútočte na súperovu bránu. Potom sa nezabudnite rýchlo vrátiť a brániť.  Vo futbalových šortkách adidas s technológiou  climalite®  … viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
   AKCIA - nakup do 23. 12. nad 29 € a máš dopravu zadarmo!
ZĽAVA 30 % | 19,95 € | UŠETRÍTE 5,99 €
13,96 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Zaútočte na súperovu bránu. Potom sa nezabudnite rýchlo vrátiť a brániť.  Vo futbalových šortkách adidas s technológiou  climalite®  vás bude plné ihrisko - aj v letných horúčavách. Tkanina totiž odvádza pot z pokožky čím udržuje vaše telo suché a v pohode. Rovný strih s elastickým pásom sa prispôsobí vašim pohybom  a nič vás nebude obmedzovať na ceste k úspechu.  Na bokoch nechýbajú tri štýlové prúžky. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

SQUAD 17 SHO


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalogové čísloBJ9227
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)