Pánske krátke nohavice
adidas Performance
SQUAD 17 SHO

Zaútočte na súperovu bránu. Potom sa nezabudnite rýchlo vrátiť a brániť.  Vo futbalových šortkách adidas s technológiou  climalite®  … viac informácií

Dostupné veľkosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 20,00 € | UŠETRÍTE 8,00 €
12,00 €
*cena vrátane DPH

Další varianty

popis

Zaútočte na súperovu bránu. Potom sa nezabudnite rýchlo vrátiť a brániť.  Vo futbalových šortkách adidas s technológiou  climalite®  vás bude plné ihrisko - aj v letných horúčavách. Tkanina totiž odvádza pot z pokožky čím udržuje vaše telo suché a v pohode. Rovný strih s elastickým pásom sa prispôsobí vašim pohybom  a nič vás nebude obmedzovať na ceste k úspechu.  Na bokoch nechýbajú tri štýlové prúžky. 


technologie


  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

Pánske krátke nohavice adidas Performance SQUAD 17 SHO


Záruka24 mesiacov
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalógové čísloBJ9227
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pia: 7:00-16:00 h)