Pánske legíny
adidas Performance
TKO TIGHT M

Vybehnite na pravidelný tréning do ulíc mesta v pánskych legínach adidas. Tkanina s technológiou  climalite® odvedie pot z pokožky a udrží… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 50 % | 59,95 € | UŠETRÍTE 29,98 €
29,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Vybehnite na pravidelný tréning do ulíc mesta v pánskych legínach adidas. Tkanina s technológiou  climalite® odvedie pot z pokožky a udrží vaše telo suché  v   každej situácii,  dokonca aj vtedy keď si budete dávať poriadne do tela.  Priliehavý strih sa prispôsobí vašim pohybom a ploché švy vás nebudú rozptyľovať.  Na boku je vrecko na zips a nechýbajú ani reflexné prvky bez ktorých sa v meste neskoro večer nebudete cítiť bezpečne. Priliehavý strih je o jednu veľkosť menší než je bežné.  


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TKO TIGHT M


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF5971
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)