Pánske legíny
adidas Performance
SN LNG TI M

Bežte  v chladnom ráne alebo v teplom jesennom večere v pánskych legínach adidas.  Savá tkanina s technológiou  climalite®  vás… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 50 % | 69,95 € | UŠETRÍTE 34,98 €
34,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Bežte  v chladnom ráne alebo v teplom jesennom večere v pánskych legínach adidas.  Savá tkanina s technológiou  climalite®  vás zbaví potu a udrží vaše telo suché aj keď si budete dávať poriadne do tela.  Pružný strih s elastickým pásom sa prispôsobí vašim pohybom a vďaka zipsom na členkoch si legíny ľahko oblečiete. Na vnútornej strane majú vrecko na drobnosti, ktoré je odolné voči potu. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

SN LNG TI M


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ7234
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)