Pánske legíny
adidas Performance
RS 3/4 TIGHT M

Ste pripravení  na ďalšiu dávku pravidelných bežeckých kilometrov? Tieto pánske trištvrťové legíny adidas sú pripravené  na akékoľvek… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 44,95 € | UŠETRÍTE 17,98 €
26,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Ste pripravení  na ďalšiu dávku pravidelných bežeckých kilometrov? Tieto pánske trištvrťové legíny adidas sú pripravené  na akékoľvek podmienky.  Materiál Climacool odvedie pot z tela a jediné čo počas tréningu pocítite  bude  príjemný chlad a pohoda. Mäkká strečová tkanina sa prispôsobí akémukoľvek pohybu a bočný panel zo sieťoviny umožní prísun čerstvého vzduchu.  Legínam nechýbajú reflexné prvky kvôli vášmu bezpečiu.  Priliehavý strih je o jednu veľkosť menší ako je obvyklé. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

RS 3/4 TIGHT M


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF9873
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)