Pánske krátke nohavice
adidas Performance
PARMA 16 SHO

Lietajte za loptou trebárs aj po zadku a páľte na bránu.  V ľahkých futbalových šortkách adidas uplynie  deväťdesiat minút ako voda a  … viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 20 % | 15,00 € | UŠETRÍTE 3,00 €
12,00 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Lietajte za loptou trebárs aj po zadku a páľte na bránu.  V ľahkých futbalových šortkách adidas uplynie  deväťdesiat minút ako voda a  určite vás nebude otravovať pot.  Vďaka tkanine s technológiou  climalite®  bude vaše telo suché a v pohodlí. Voľný strih neobmedzuje pohyb a šortky sedia na mieste vďaka elastickému pásu so sťahovacou šnúrkou. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

PARMA 16 SHO


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalogové čísloAJ5881
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)