Pánske funkčné tričko
adidas Performance
AlphaSkin SPR TEE SS

Nebojte sa horúčav a dajte si poriadne do tela v pánskom tréningovom tričku adidas z materiálu Climacool.  Tkanina odvedie pot a príjemne vás… viac informácií

  Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

Nebojte sa horúčav a dajte si poriadne do tela v pánskom tréningovom tričku adidas z materiálu Climacool.  Tkanina odvedie pot a príjemne vás ochladí. Kompresný strih s technológiou AlphaSkin obopne vaše telo a podporí vás v akomkoľvek pohybe. Tričko má ochranu proti UV žiareniu a ploché švy znižujú odieranie pokožky. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »


Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

AlphaSkin SPR TEE SS


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálelasthane 17%, rec polyester 83%
Katalogové čísloCF7235
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)