Pánske funkčné spodky
adidas Performance
AlphaSkin SPR TIG ST

Letná horúčava nemá proti vám žiadnu šancu.  Oblečte si tréningové legíny adidas a vyrazte na tréning. Materiál Climacool vás zbaví potu a… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť

30,00 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Letná horúčava nemá proti vám žiadnu šancu.  Oblečte si tréningové legíny adidas a vyrazte na tréning. Materiál Climacool vás zbaví potu a príjemne ochladí.  Kompresná konštrukcia Alphaskin spevní vaše svaly a podporí ich pri náročnom výkone.  Okrem toho tkanina je odolná voči zápachu a škodlivému UV žiareniu. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »


Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

AlphaSkin SPR TIG ST


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 83%, elasthane 17%
Katalogové čísloCF7299
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)