Pánske funkčné spodky
adidas
AlphaSkin SPRT ST M

Pridajte ešte jednu vrstvu a pokračujte v tréningu aj keď podmienky nie sú zrovna ideálne a teplota klesá stále nižšie. Tieto pánske spodky adidas sú… viac informácií

Dostupné veľkosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 30,00 € | UŠETRÍTE 12,00 €
18,00 €
*cena vrátane DPH

Další varianty

popis

Pridajte ešte jednu vrstvu a pokračujte v tréningu aj keď podmienky nie sú zrovna ideálne a teplota klesá stále nižšie. Tieto pánske spodky adidas sú vyzbrojené technológiou Alphaskin takže skvele sedia na tele a neobmedzujú prirodzený pohyb. Kompresný strih spevní svaly a podporí ich výkon. Spodky sú vyrobené z recyklovaného polyesteru čím spoločnosť adidas šetrí zdroje a znižuje emisie. 


technologie


  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

Pánske funkčné spodky adidas AlphaSkin SPRT ST M


Záruka24 mesiacov
Stavskladom
Materiálelasthane 17%, rec polyester 83%
Katalógové čísloCW9460
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pia: 7:00-16:00 h)