Pánske bežecké topánky
adidas Performance
UltraBOOST

Veľká výzva pred vami  a silná zbraň na vašich nohách.  Pánske bežecké topánky adidas s technológiou  Primeknit dokonale priľnú k… viac informácií

  Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

Veľká výzva pred vami  a silná zbraň na vašich nohách.  Pánske bežecké topánky adidas s technológiou  Primeknit dokonale priľnú k vášmu chodidlu a poskytnú vám oporu aj pri dlhých hodinách behu.  Torsion systém spevní strednú časť chodidla vďaka čomu vám obuv výborne sadne.  Každý váš krok  bude mäkký vďaka odpruženiu boost™ - čím viac energie vydáte tým viac jej dostanete späť. Pri váhe  310 gramov nad terénom doslova poletíte.  


Technologie  • TOP model neutrálny objemovej bežeckej obuvi adidas
  • 100% materiálu BOOST ™
  • bezšvový zvršok PRIMEKNIT aodolná podošvu CONTINENTAL

Tento kľúčový model bežeckej obuvi adidas je vybavený medzipodrážok so 100% zastúpením peny BOOST ™. Nová bezšvová technológia zvršku PRIMEKNIT sa príjemne prispôsobí tvaru chodidla a je priedušnejšie ako predchádzajúce materiály. Funkčne vyriešená podošva stechnologií CONTINENTAL ™ je odolná proti oderu, má vynikajúcu priľnavosť ako za sucha, tak za mokra, a prináša maximálnu istotu pri každom kroku.

Viac »


  • zaisťuje perfektnú záber na tvrdom i nerovnom povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32% lepší grip pri porovnaní s inými materiálmi

Spoločnosť adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva CONTINENTAL.

Viac »

UltraBOOST


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálsynthetics, textile
Katalogové čísloBB6166
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)