Pánska mikina
adidas Performance
TIRO17 TRG TOP

Trénujte aj keď je počasie akokoľvek nepriaznivé. Zima vás nesmie zastaviť. V pánskej futbalovej mikine adidas s technológiou  climacool®  … viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
   AKCIA - nakup do 23. 12. nad 29 € a máš dopravu zadarmo!
ZĽAVA 50 % | 49,95 € | UŠETRÍTE 24,98 €
24,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Trénujte aj keď je počasie akokoľvek nepriaznivé. Zima vás nesmie zastaviť. V pánskej futbalovej mikine adidas s technológiou  climacool®  sa budete cítiť príjemne v každej situácii. Tkanina odvádza pot z pokožky a v prípade potreby aj príjemne chladí.  Otvory pre palce  zabezpečia  aby sa vám rukávy nevyhrňovali. Ak vám budú mrznúť ruky môžete si na ne navliecť  rukavice. 

 

 

 

 

 

 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

TIRO17 TRG TOP


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2732
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)