Pánska bunda
adidas Performance
TIRO17 TRG JKT

Stop tréningu nesmie dať ani chladné počasie.  Inak vaša ťažko získaná sila pôjde rýchle dolu.  V pánskej futbalovej bunde adidas môžete… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 54,95 € | UŠETRÍTE 27,48 €
27,47 €
*cena vrátane DPH

popis

Stop tréningu nesmie dať ani chladné počasie.  Inak vaša ťažko získaná sila pôjde rýchle dolu.  V pánskej futbalovej bunde adidas môžete svoje kľučky trénovať aj počas chladných  jarných či jesenných dní. Tkanina s technológiou  climalite®  odvedie pot z tela a otvory pre palce zaistia že sa vám rukávy nebudú vyhrňovať.  


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JKT


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2710
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)