Pánska bunda
adidas Performance
TIRO17 PRE JKT

Štýlová futbalová bunda adidas  je "in" aj mimo ihriska, možno cestou na zápas, alebo vás zohreje po tréningu.  Tkanina s technológiou … viac informácií

Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

Štýlová futbalová bunda adidas  je "in" aj mimo ihriska, možno cestou na zápas, alebo vás zohreje po tréningu.  Tkanina s technológiou   climalite® sa postará o odvod potu z vášho tela aby ste sa stále cítili v pohode.  Úzky strih je inšpirovaný cestovnými súpravami profesionálnych futbalistov,  ktoré neobmedzujú v pohybe.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 PRE JKT


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2777
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)