Šiltovka
adidas Performance
6PCAP LTWGT MET

Zachovajte si chladnú hlavu v šiltovke adidas z materiálu   Climalite.  Odvádza pot z tela a nenechá vaše myšlienky utopiť vo vlastnej… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 14,95 € | UŠETRÍTE 5,99 €
8,96 €
*cena vrátane DPH

popis

Zachovajte si chladnú hlavu v šiltovke adidas z materiálu   Climalite.  Odvádza pot z tela a nenechá vaše myšlienky utopiť vo vlastnej šťave.  Zakrivený okraj šiltu bráni slnečným lúčom aby vás oslepovali pri behu, tenise, alebo pri prechádzke mestom. Textilným popruhom v zadnej časti si šiltovku nastavíte presne na vašu hlavu.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

6PCAP LTWGT MET


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiál100% Polyester
Katalogové čísloBK0789
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)