Dievčenská mikina
adidas Performance
YG TR FZ HD

Dievčenská mikina adidas sa uplatní nielen na tréningu.  Je skutočne štýlová, takže vyraziť v nej do mesta je dobrý nápad.  Ale aj tak… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 50 % | 49,95 € | UŠETRÍTE 24,98 €
24,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Dievčenská mikina adidas sa uplatní nielen na tréningu.  Je skutočne štýlová, takže vyraziť v nej do mesta je dobrý nápad.  Ale aj tak šport je pre ňu  číslo jedna. Technológia  climalite® odvádza pot z tela a ergonomický strih sa prispôsobí najrôznejším  kreáciám.  Na rukávoch sa skvie metalická potlač troch prúžkov  a na hrudi logo adidas. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

YG TR FZ HD


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF7169
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)