Detské tepláky
adidas Performance
CORE18 TR PNT Y

Trénovať sa musí za každého počasia.  Zima nesmie byť prekážkou v nacvičovaní prihrávok, kľučiek a priamych kopov.  Juniorské tepláky… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 30 % | 24,95 € | UŠETRÍTE 7,49 €
17,46 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Trénovať sa musí za každého počasia.  Zima nesmie byť prekážkou v nacvičovaní prihrávok, kľučiek a priamych kopov.  Juniorské tepláky adidas sú ušité zo savej tkaniny  climalite®,  ktorá odvádza pot z pokožky a udržuje telo suché a v pohode aj pri skutočne vysokej záťaži.  Teplákom nechýbajú ani dve predné vrecká  na zips a logo adidas na stehne. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

CORE18 TR PNT Y


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiál100% Polyester
Katalogové čísloCE9034
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)