Detské outdoorové topánky
adidas Performance
TERREX GTX K

Zážitky čakajú všade. Trebárs aj na kopci za domom. Kúpte svojim malým dobrodruhom tieto detské outdoorové topánky adidas a objavujte svet spoločne.… viac informácií

Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

Ďalšie varianty

popis

Zážitky čakajú všade. Trebárs aj na kopci za domom. Kúpte svojim malým dobrodruhom tieto detské outdoorové topánky adidas a objavujte svet spoločne.  Vysoko priľnavá podošva Continental  umožní aby sa z prekážok na ceste stali len situácie schopné riešenia. Nepremokavá membrána GORE-TEX neprepustí k nohám ani kvapku vody. 


Technologie  • vysoko odolná a kvalitná guma
  • zvyšuje výkon na každom povrchu za akéhokoľvek počasia
  • o 32% lepší grip pri porovnaní s inými materiálmi

Spoločnosť adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva CONTINENTAL.

Viac »


  • vysoko kvalitné membrána
  • zamedzuje prieniku vody dovnútra obuvi aj v náročných klimatických podmienkach
  • podporuje prirodzený odvod vlhkosti od chodidla

Membrána GORE-TEX®obsahuje viac ako 1,4 miliardy mikroskopických pórov na 1 cm². Tieto póry sú 20 000-krát menšie než kvapôčka vody, ale 700krát väčšie ako molekula vodnej pary. Preto membrána GORE-TEX ® neprepúšťa vlhkosť z vonkajšieho prostredia a pritom výborne odvádza telesnú vlhkosť. Vaše nohy zostanú v pohodlí za každého počasia, dokonca aj pri namáhavej fyzickej aktivite.

Viac »


  • slúži na uchytenie outdoorového typu zaväzovanie šnúrok SPEED LACING
  • zamedzuje pohybu a prekážania šnúrok

Doplnkovou technológiou k outdoorovému typu zaväzovanie šnúrok SPEED LACING predstavuje komponentov LACE BUNGEE, ktorý je reprezentovaný elastickým popruhom v prednej časti zvršku. Za tento popruh sa potom dajú SPEED LACING šnúrky veľmi jednoducho zastrčiť a zostávajú tak bezpečne na jednom mieste a neprekážajú pri pohybe.

Viac »

TERREX GTX K


Záruka24 měsíců
Stavskladom
MateriálTEXTILE/SYNTHETICS
Katalogové čísloBC0600
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2019