Dámsky dres
adidas Performance
SQUAD 17 JSY W

Ťažko na tréningu, ľahko v zápase. V dámskom futbalovom drese adidas sa nebojte dať si do tela.  Aj keď bude nenormálna horúčava. Savá tkanina s… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 20 % | 20,00 € | UŠETRÍTE 4,00 €
16,00 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Ťažko na tréningu, ľahko v zápase. V dámskom futbalovom drese adidas sa nebojte dať si do tela.  Aj keď bude nenormálna horúčava. Savá tkanina s technológiou  climalite®  odvedie pot z pokožky a udrží vás v suchu a v pohode.  Priliehavý strih dobre sedí a  neobmedzuje v pohybe takže môžete útočiť na bránu súpera.  Samozrejme nechýbajú tri štýlové prúžky. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

SQUAD 17 JSY W


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 100%
Katalogové čísloBJ9202
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)