Dámske tričko
adidas Performance
SN SS TEE W

Vychutnajte si pocit pohodlia pri náročnom behu. V tomto dámskom bežeckom tričku vás nebude otravovať pot a budete sa môcť  sústrediť  iba… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 60 % | 44,95 € | UŠETRÍTE 26,97 €
17,98 €
*cena vrátane DPH

popis

Vychutnajte si pocit pohodlia pri náročnom behu. V tomto dámskom bežeckom tričku vás nebude otravovať pot a budete sa môcť  sústrediť  iba na beh.  Ľahký materiál   climalite™ odvádza pot z tela. Je mäkký a pružný, takže prirodzene kopíruje pohyby vašeho tela.  Tričko s krátkym rukávom, klasickým výstrihom a žakárovou tkaninou ešte dopĺňajú reflexné detaily.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

SN SS TEE W


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBR5880
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)