Dámske tričko
adidas Performance
CORE CHILL TEE

Zachovajte si chladnú hlavu aj v horúcom počasí. Dámske tréningové tričko vyniká chladivou technológiou climachill™.  Vďaka tkanine … viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 60 % | 39,95 € | UŠETRÍTE 23,97 €
15,98 €
*cena vrátane DPH

popis

Zachovajte si chladnú hlavu aj v horúcom počasí. Dámske tréningové tričko vyniká chladivou technológiou climachill™.  Vďaka tkanine podobnej sieťovine umožní lepšiu cirkuláciu vzduchu a odvádza pot, takže môžete trénovať ešte dlhšie a intenzívnejšie. Tričko má voľný strih a mierne predĺžený zadný diel, ktorý spoľahlive zakryje chrbát.  Technológia climachill™ vás ochladí vďaka tkanine podobnej sieťovine a strieborným hliníkovým bodkám, ktoré odvádzajú pot z tela. 


Technologie  • vytvára ideálnu klímu vďaka výbornej priedušnosti
  • plochá vlákna napomáhajú rýchlejšiemu odparovanie vlhkosti a rýchlejšie schnú

Najvyššia priedušnosť! Maximálna ventilácia! Maximálna ochladenie! Maximálny komfort! To všetko ponúka technológia CLIMACHILL ™. Tkanina je vyrobená z veľmi inovatívnych vlákien, ktorá zvyšujú chladivý efekt a výrazne poráža konkurenciu v rýchlosti schnutia a možnostiach prúdenie vzduchu. Vlákna majú plochý tvar, čo napomáha odparovanie vlhkosti skrz kanáliky. Vlákna obsahujú drobné čiastočky titánu, ktoré zvyšujú chladivý efekt. Ten je ďalej podporený hliníkovými aplikáciami medzi lopatkami, ktoré po opätovnom pritlačenie na pokožku chladí. Túto tkaninu je vhodné nosiť priamo na tele, pre dosiahnutie maximálneho chladivého efektu.

Viac »

CORE CHILL TEE


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCE8127
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)