Dámske tielko
adidas Performance
ULTRA PY TANK W

Horúci letný deň - správny čas vybehnúť na tréning v dámskom bežeckom tielku adidas. Odvod potu a maximálnu vzdušnosť vám zaistí tkanina Primeknit a… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 69,95 € | UŠETRÍTE 34,98 €
34,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Horúci letný deň - správny čas vybehnúť na tréning v dámskom bežeckom tielku adidas. Odvod potu a maximálnu vzdušnosť vám zaistí tkanina Primeknit a priadza  Parley Ocean Plastic™, ktorá je vytvorená z recyklovaného odpadu zachyteného na plážach  a pobrežiach pred jeho preniknutím do oceánu.   Bezšvová konštrukcia tielka  vám zaistí ničím nerušený beh a reflexné detaily vás zviditeľnia v  tmavých uliciach.  Pozor! Priliehavý strih je o jednu veľkosť menší než je bežné.


TechnologieV spolupráci s Parley sa snažíme zabrániť tomu, aby sa plastový odpad dostal do oceánov, a pretvárame ho na vysokofunkčné športové oblečenie. Problém sa tak stáva riešením. Hrozba sa mení na materiál.

  • Žiadne plastové tašky. Žiadne mikro čiastočky. Nasleduje zastavenie používanie nových plastov v našom dodávateľskom reťazci.
  • Naším cieľom je zastaviť prienik plastového odpadu do oceánov. Táto zodpovednosť však leží na pleciach nás všetkých.
  • Vytvárame ekologicky inovatívne materiály a produkty a hľadáme nové spôsoby ich využitia. Nové metódy. Nový pohľad na vec. Nová budúcnosť.

Pri výrobe tohto modelu sme sa spojili s organizáciou Parley for the Oceans a použili priadzu, ktorá obsahuje materiál Parley Ocean Plastic™, získaný z recyklovaného plastu z pláží a pobrežných oblastí.

Viac »

ULTRA PY TANK W


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF5138
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)