Dámske tielko
adidas Performance
BOX T DEEP AEROREADY

Dámske tréningové tielko adidas vďaka savej a rýchloschnúcej tkanine  climalite® veľmi dobre odvádza pot,  takže sa môžete úplne sústrediť… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 60 % | 34,95 € | UŠETRÍTE 20,97 €
13,98 €
*cena vrátane DPH

popis

Dámske tréningové tielko adidas vďaka savej a rýchloschnúcej tkanine  climalite® veľmi dobre odvádza pot,  takže sa môžete úplne sústrediť na výkon. Je navrhnuté na dlhé a tvrdé tréningy pri ktorých oceníte najmä mimoriadne vzdušnú vypaľovanú tkaninu s ventiláciou climacool®.


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »


  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

BOX T DEEP AEROREADY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ5901
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)