Dámske legíny
adidas Performance
RS 3/4 Q1 TI W

Utečte od každodenných starostí v dámskych trištvrťových legínach adidas.  Rýchlaschnúci materiál Climacool odvedie pot z pokožky, … viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 49,95 € | UŠETRÍTE 24,98 €
24,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Utečte od každodenných starostí v dámskych trištvrťových legínach adidas.  Rýchlaschnúci materiál Climacool odvedie pot z pokožky, zabezpečí vám pocit sucha a ochladí vás v každej situácii.  Bočné sieťované panely zlepšujú priedušnosť legín.  Reflexné prvky zvyšujú vaše bezpečie pri neskorom večernom tréningu. Do vrecka odolného voči potu si schováte kľúče od domu. Ale pozor. Priliehavý strih je o jednu veľkosť menší než je bežné.


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

RS 3/4 Q1 TI W


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF1026
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)