Dámske legíny
adidas Performance
HOW WE DO TIGHT

Užívajte si bežecký tréning v akomkoľvek počasí a na akomkoľvek teréne. Dámske bežecké legíny adidas s technológiou Climacool odvedú pot z pokožky a… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 50 % | 64,95 € | UŠETRÍTE 32,48 €
32,47 €
*cena vrátane DPH

popis

Užívajte si bežecký tréning v akomkoľvek počasí a na akomkoľvek teréne. Dámske bežecké legíny adidas s technológiou Climacool odvedú pot z pokožky a aj počas horúcich dní vám zaistia pocit sucha a pohodlia.  Na zadnej časti sú umiestnené sieťované panely kvôli lepšej vzdušnosti.  Ploché švy  vás pri behu nebudú obťažovať a reflexné detaily  zvýšia vaše bezpečie pri neskorom večernom tréningu. Pozor! Priliehavý strih je o jednu veľkosť menší  než je bežné.  


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

HOW WE DO TIGHT


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCG1112
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)