Dámske legíny
adidas Performance
D2M HR RUN P L

Výrazná celoplošná potlač legín adidas  vám dá šmrnc pri tréningu v posilňovni. Tkanina   climalite®  vás nenechá utopiť sa vo… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 49,95 € | UŠETRÍTE 24,98 €
24,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Výrazná celoplošná potlač legín adidas  vám dá šmrnc pri tréningu v posilňovni. Tkanina   climalite®  vás nenechá utopiť sa vo vlastnej šťave a spoľahlivo odvedie pot z tela.  Ak vyrazíte na nočný beh po meste,  reflexné detaily vás ochránia pred nepozornými vodičmi.  Legíny sú vyrobené z recyklovaného  polyesteru, ktorý pomáha znižovať emisie. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

D2M HR RUN P L


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF4589
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)