Dámske krátke nohavice
adidas Performance
M10 Q1 SHORT W

Váš dnešný bežecký tréning nemá žiadne obmedzenia. Mäkká a elastická tkanina dámskych šortiek adidas sa prispôsobí vašim pohybom.  Materiál … viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na e-shope / ihned k odoslanie
ZĽAVA 50 % | 29,95 € | UŠETRÍTE 14,98 €
14,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Váš dnešný bežecký tréning nemá žiadne obmedzenia. Mäkká a elastická tkanina dámskych šortiek adidas sa prispôsobí vašim pohybom.  Materiál  s technológiou  climalite® odvedie pot z pokožky takže si užijete pocit sucha a pohodlia.  Budete maximálne odhodlaní prekonať svoj včerajší výkon.  Do praktického vrecka na páse si schováte kľúče od domu. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

M10 Q1 SHORT W


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF2169
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)