Dámske funkčné tričko
adidas Performance
AlphaSkin TEC TOP LS

Náročný tréning kladie vysoké nároky aj na váš šatník. Kompresné legíny adidas  ich určite splnia. Priliehavá konštrukcia Alphaskin spevní vaše… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 59,95 € | UŠETRÍTE 29,98 €
29,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Náročný tréning kladie vysoké nároky aj na váš šatník. Kompresné legíny adidas  ich určite splnia. Priliehavá konštrukcia Alphaskin spevní vaše svaly a napriek tomu vám pri cvičení poskytne voľnosť pohybu.  Tkanina Climachill  príjemne chladí a udrží vás v suchu aj v horúčavách. Váš štýl zdôrazní grafika na rukávoch a  na chrbte.

 


Technologie  • vytvára ideálnu klímu vďaka výbornej priedušnosti
  • plochá vlákna napomáhajú rýchlejšiemu odparovanie vlhkosti a rýchlejšie schnú

Najvyššia priedušnosť! Maximálna ventilácia! Maximálna ochladenie! Maximálny komfort! To všetko ponúka technológia CLIMACHILL ™. Tkanina je vyrobená z veľmi inovatívnych vlákien, ktorá zvyšujú chladivý efekt a výrazne poráža konkurenciu v rýchlosti schnutia a možnostiach prúdenie vzduchu. Vlákna majú plochý tvar, čo napomáha odparovanie vlhkosti skrz kanáliky. Vlákna obsahujú drobné čiastočky titánu, ktoré zvyšujú chladivý efekt. Ten je ďalej podporený hliníkovými aplikáciami medzi lopatkami, ktoré po opätovnom pritlačenie na pokožku chladí. Túto tkaninu je vhodné nosiť priamo na tele, pre dosiahnutie maximálneho chladivého efektu.

Viac »


Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

AlphaSkin TEC TOP LS


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCE0753
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)