Dámska bunda
adidas Performance
TIRO17 TRG JKTW

V dámskej bunde adidas môžete vyraziť na tréning, zahriať sa v nej po zápase, alebo si v nej užiť voľný deň medzi ľuďmi. Výborne vyzerá a dobre… viac informácií

Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

V dámskej bunde adidas môžete vyraziť na tréning, zahriať sa v nej po zápase, alebo si v nej užiť voľný deň medzi ľuďmi. Výborne vyzerá a dobre funguje aj vďaka tkanine s technológiou  climalite®, ktorá odvádza pot z tela.  Otvory pre palce sú zárukou že sa vám rukávy nebudú vyhrnovať a klasický stojatý golier  udrží v teple krk. Na bokoch nechýbajú dve praktické vrecká na zips. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JKTW


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBK0387
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)