Chlapčenský dres
adidas Performance
TIRO17 TRG JSYY

Každodenný tréning je náročný, ale potrebný. V opačnom prípade sa nedostanete do formy a súper bude silnejší.  Juniorský futbalový dres udrží… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
   AKCIA - nakup do 23. 12. nad 29 € a máš dopravu zadarmo!
ZĽAVA 50 % | 29,95 € | UŠETRÍTE 14,98 €
14,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Každodenný tréning je náročný, ale potrebný. V opačnom prípade sa nedostanete do formy a súper bude silnejší.  Juniorský futbalový dres udrží telo mladého športovca suché a poskytne mu pohodlie aj pri náročnom tréningu. A to všetko vďaka tkanine s technológiou   climalite®, ktorá odvádza pot z pokožky.  Dres je vyrobený z recyklovaného polyesteru, ktorý šetrí zdroje a znižuje emisie. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JSYY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBP8562
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)