Chlapčenský dres
adidas Performance
TIRO17 TRG JSYY

Každodenný tréning je náročný, ale potrebný. V opačnom prípade sa nedostanete do formy a súper bude silnejší.  Juniorský futbalový dres udrží… viac informácií

  Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

Každodenný tréning je náročný, ale potrebný. V opačnom prípade sa nedostanete do formy a súper bude silnejší.  Juniorský futbalový dres udrží telo mladého športovca suché a poskytne mu pohodlie aj pri náročnom tréningu. A to všetko vďaka tkanine s technológiou   climalite®, ktorá odvádza pot z pokožky.  Dres je vyrobený z recyklovaného polyesteru, ktorý šetrí zdroje a znižuje emisie. 


technologie


  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

Chlapčenský dres adidas Performance TIRO17 TRG JSYY


Záruka24 mesiacov
Stavskladom
Materiálpolyester 100%
Katalógové čísloBP8562
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pia: 7:00-16:00 h)