Chlapčenský dres
adidas Performance
TIRO17 TRG JSYY

Dostať sa do formy znamená vytrvať. Tento juniorský futbalový dres adidas Performance je navrhnutý na každodenné tréningy. Má úzky strih, ktorý… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
ZĽAVA 50 % | 29,95 € | UŠETRÍTE 14,98 €
14,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Dostať sa do formy znamená vytrvať. Tento juniorský futbalový dres adidas Performance je navrhnutý na každodenné tréningy. Má úzky strih, ktorý výborne sadne a je vyrobený z recyklovanej absorpčnej tkaniny. Je preto  ideálnou voľbou na športové využitie. Má výstrih do V s vrúbkovaným lemom a zapracované raglanové rukávy s 3 prúžkami.


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 TRG JSYY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBP8561
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)