Chlapčenské tepláky
adidas Performance
TIRO17 WOV PNTY

Juniorské futbalové tepláky adidas sú nevyhnutnou súčasťou každého tréningového vybavenia.  Po náročnej záťaži zohrejú a počas chladnejších dní… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 34,95 € | UŠETRÍTE 17,48 €
17,47 €
*cena vrátane DPH

popis

Juniorské futbalové tepláky adidas sú nevyhnutnou súčasťou každého tréningového vybavenia.  Po náročnej záťaži zohrejú a počas chladnejších dní v nich môžete trénovať. Úzky strih vôbec neobmedzuje pri spracovaní lopty a vďaka zipsom na členkoch tepláky ľahko oblečiete aj cez kopačky. Tkanina s technológiou  climalite® odvádza pot z pokožky.   


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »

TIRO17 WOV PNTY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2795
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)