Chlapčenské tepláky
adidas Performance
TIRO17 TRG PNTY

Juniorské tepláky adidas pre mladých futbalistov  sa osvedčili  pri tréningu za každého počasia.  Na ceste k budúcim úspechom nesmie… viac informácií

Dostupné velikosti


Skladem na predajni a e-shope / dodanie na SK 3–5 pracovných dní
   AKCIA - nakup do 23. 12. nad 29 € a máš dopravu zadarmo!
ZĽAVA 50 % | 39,95 € | UŠETRÍTE 19,98 €
19,97 €
*cena vrátane DPH

popis

Juniorské tepláky adidas pre mladých futbalistov  sa osvedčili  pri tréningu za každého počasia.  Na ceste k budúcim úspechom nesmie byť žiadna prekážka. Ani zima. Tkanina s technológiou   climacool® odvádza pot z pokožky a udržuje telo suché a v pohode.  Vetranie zaisťujú aj vzdušné panely pod pásom.  Vďaka zipsom na členkoch sa tepláky ľahko a rýchlo obliekajú. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

TIRO17 TRG PNTY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBK0351
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)