Chlapčenské tepláky
adidas Performance
TIRO17 TRG PNTY

Juniorské tepláky adidas pre mladých futbalistov  sa osvedčili  pri tréningu za každého počasia.  Na ceste k budúcim úspechom nesmie… viac informácií

  Tento produkt už nie je v našej ponuke.

Podobné produkty:

popis

Juniorské tepláky adidas pre mladých futbalistov  sa osvedčili  pri tréningu za každého počasia.  Na ceste k budúcim úspechom nesmie byť žiadna prekážka. Ani zima. Tkanina s technológiou   climacool® odvádza pot z pokožky a udržuje telo suché a v pohode.  Vetranie zaisťujú aj vzdušné panely pod pásom.  Vďaka zipsom na členkoch sa tepláky ľahko a rýchlo obliekajú. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

TIRO17 TRG PNTY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBK0351
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)