Chlapčenské funkčné spodky
adidas Performance
YB AlphaSkin SPR LT

Mladé telo si tiež zaslúži príjemné chladivé pohodlie a pocit sucha aké dostávajú dospelí.  Tréningové legíny adidas z materiálu Climacool sú… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 32,95 € | UŠETRÍTE 13,18 €
19,77 €
*cena vrátane DPH

popis

Mladé telo si tiež zaslúži príjemné chladivé pohodlie a pocit sucha aké dostávajú dospelí.  Tréningové legíny adidas z materiálu Climacool sú toho zárukou. Panely zo sieťoviny  ešte zvýšia ventiláciu a odvod potu z pokožky.  Pre úsporu zdrojov a znižovanie emisií sú legíny vyrobené z recyklovaného polyesteru. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »


Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

YB AlphaSkin SPR LT


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloCF7132
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)