Chlapčenské funkčné spodky
adidas Performance
AlphaSkin SHO TIGHT Y

Pridajte vrstvu a pokračujte v tréningu lebo ani súper neskladá zbrane len preto že sa ochladilo. Tieto chlapčenské funkčné spodky adidas disponujú… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 40 % | 19,95 € | UŠETRÍTE 7,98 €
11,97 €
*cena vrátane DPH

Ďalšie varianty

popis

Pridajte vrstvu a pokračujte v tréningu lebo ani súper neskladá zbrane len preto že sa ochladilo. Tieto chlapčenské funkčné spodky adidas disponujú technológiou Alphaskin,  vďaka čomu priľnú k telu, spevnia svaly a podporia ich pri výkone. Neobmedzia pritom ani jeden váš pohyb. Elastický materiál a vyšší pás sú toho zárukou. 


Technologie  • optimálna regulácia vlhkosti
  • vlhkosť prestupuje cez materiál a odparuje sa z vonkajšej vrstvy
  • CLIMALITE ® + obsahuje navyše chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE® materiál pre optimálnu reguláciu vlhkosti, ktorý sa skladá z 100% syntetických funkčných vlákien. Cieľom je čo najrýchlejšie viazať v textile tekutinu, ktorú telo vylučuje v podobe potu, a odvádzať ju von. Pot je "nasávaný" vnútornou štruktúrou vlákien, prestupuje na vonkajší povrch a odtiaľ sa odparuje preč. Aby tento proces mohol hladko fungovať, musí sa textílie prvej vrstvy nosiť tak, aby tesne priliehali k telu. Materiál CLIMALITE ® + je obohatený o nefritové vlákno, ktoré vytvára chladivý účinok na kožu.

Viac »


Pohodlný a neobmedzený pohyb ocení každý, kto rád športuje. Funkčné športové oblečenie môže zlepšiť príjemný zážitok z pohybu ale aj vlastný výkon. Preto značka adidas prišla s revolučnou základnou vrstvou oblečenia a predstavila univerzálnymi technológiami nabitú kolekciu AlphaSkin, ktorú možno využiť pri rôznych športoch. 

adidas AlphaSkin totiž dokonale priľnie k telu, umožňuje pohyb bez obmedzenia a vyšší výkon bez rozptyľovania. Kinetické vlastnosti tohto športového oblečenia poskytujú stabilné pohodlie a príjemný pocit pri cvičení, behu, alebo pri inom športe. Už vás nikdy nebudú tlačiť alebo ťahať legíny pri lekcii jógy. Po tréningu už nebudete mať na nohách obtištěné švy ešte dlhé hodiny a budete potom v lete bez obáv môcť vkĺznuť páni do šortiek a dámy do šiat.

Viac »

AlphaSkin SHO TIGHT Y


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Materiálrec polyester 83%, elasthane 17%
Katalogové čísloCW7350
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)