Chlapčenská mikina
adidas Performance
TIRO17 TRG TOPY

Juniorská futbalová mikina adidas pre fyzicky náročné tréningy počas chladných dní.  Vďaka tkanine s technológiou  climacool® sa táto… viac informácií

Dostupné velikosti


Pre zistenie dostupnosti vyberte veľkosť
ZĽAVA 50 % | 44,95 € | UŠETRÍTE 22,48 €
22,47 €
*cena vrátane DPH

popis

Juniorská futbalová mikina adidas pre fyzicky náročné tréningy počas chladných dní.  Vďaka tkanine s technológiou  climacool® sa táto mikina stane najlepším priateľom vášho mladého športovca. Odvádza totiž pot z pokožky a ešte aj príjemne chladí.  Cirkuláciu vzduchu zvyšujú aj vzdušné diely zo sieťoviny na rukávoch.  Vďaka otvorom pre palce sa rukávy nevyhrňujú. 


Technologie  • technológie prvej vrstvy
  • umožňuje vzduchu cirkulovať priamo u pokožky
  • funkčný materiál s rafinovane rozmiestnenými vetracími kanálikmi

Technológia CLIMACOOL ® navrhnutá tak, aby regulovala telesnú teplotu športovcov lepšie než ktorýkoľvek iný materiál. Vďaka kombinácii funkčných materiálov, rafinovane rozmiestnených vetracích kanálikov a trojrozmerných látok, ktoré umožňujú vzduchu cirkulovať priamo u vašej pokožky, odvádza oblečenie s technológiou CLIMACOOL ® prebytočné teplo a vlhkosť preč od vášho tela. Oblečenie s technológiou CLIMACOOL®patří do prvej vrstvy a malo by byť voľnejšie, aby mohol vzduch lepšie cirkulovať. .

Viac »

TIRO17 TRG TOPY


Záruka24 měsíců
Stavskladom
Katalogové čísloBQ2755
potrebujete poradiť?
+420 725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)